PASCH-ініціатива

02.09.2022   Administrator   Категорія: Співпраця

Завдяки PASCH-ініціативі ще дві учениці Тернопільської класичної гімназії відвідали мовний курс в Німеччині. Своїми враженнями про цю подію поділилася Яна Міль (учениця VI-Б )
Я дуже вдячна ініціативі PASCH за можливість відвідати мовний курс у Пфорцгаймі (31.07.2022 - 20.08.2022)
   Для мене це був безцінний досвід, незабутнє спілкування, можливість пізнати культуру різних країн.
   Динамічні заняття, цікаві квести та проєкти, незабутні екскурсії  дозволили здобути нові знання та досвід.
   Побували у багатьох куточках Німеччини:
   У Мангеймі відвідали Мангеймський палац, музей мистецтв, Шветцингенський палац.
   У Гайдельберзі - старий міст, Гайдельбергський замок.
   У Пфорцгаймі Pforzheim Hochschule - один з найважливіших та орієнтованих на дослідження прикладних наук в Німеччині.
   У Карлсруе - музей сучасного мистецтва та один з найбільших аквапарків Європи просто неба.
    Наші вожаті просто чудові! Лукас,Юлія, Марвін, Ева, Максі, Морітц, Каспер, Корні - величезне вам вітання !
Завдяки вам всі учасники курсу стали сім‘єю.
   Гімн табору «Seite an Seite» я не забуду ніколи !
 Länderabend - день, коли команда кожної країни робила проєкт про свою Батьківщину. Маю надію, що українці своєю презентацією змогли показати складну реальність, в якій ми живемо.Ніколи не забуду слова підтримки наших викладачів та друзів.
День прощання був дуже емоційний: сміх, сльози, сум..
До нових зустрічей, Німеччино !
P.S. Величезна подяка керівництву гімназії та Оксані Борисівні Мудрик за допомогу у підготовці до конкурсу.
Враження  від мовного курсу Каті Шамрай (VI- Б класу)
Я дуже рада, що отримала змогу відвідати мовний курс у Пфорцгаймі ( 01.08.- 20.08. 2022). Він дав мені можливість не тільки безкоштовно здати B2 тест, а й познайомитись з однолітками з інших держав. В курсі приймали участь 87 учасників з 17 країн. Я знайшла хороших друзів з Перу та Південної Кореї. Вожаті були дуже добрими та розуміючими і стали справжніми друзями для учасників. Навчання було не тільки інформативним, а й надзвичайно захоплюючим завдяки нашим вчителям. Також ми відвідували цікаві екскурсії в різних містах, вищу школу Пфорцгайму і аквапарк в Карлсруе. Загалом у мене залишилося лише найкраще враження від цього курсу.