Вітання!

17.06.2021   Administrator   Категорія: Оголошення

Щиро вітаємо Юлію Гордійчук - надзвичайно талановиту ученицю VII-Б(11-Б) гімназійного класу Тернопільської класичної гімназії,

яка успішно склала іспит з німецької мови рівня С2  Goetheinstitut, що відповідає  найвищому рівню володіння мовою !

Це результат її наполегливої багаторічної праці: німецьку мову Юля вивчає з I (5) гімназійного класу , учениця завжди брала активну участь у всіх заходах-конкурсах, які проводилися в рамках міжнародного проєкту «Школи: партнери майбутнього», оскільки Тернопільська класична гімназія співпрацює з Гете-Інститутом на міжнародному рівні , що дає широкі можливості нашим гімназистам   удосконалювати якість вивчення німецької мови, розвивати та реалізовувати свої творчі  здібності.

За  перемогу у конкурсній  роботі на тему «Яку з пам`яток рідного краю я би віднесла до спадщини ЮНЕСКО?» Юлія ще у IV (8) гімназійному класі отримала стипендію на проходження тритижневого мовного курсу у Франкфурті-на-Майні; у VI (10) гімназійному класі брала участь у програмі «Ferienhochschule» у місті Ляйпціг в Інституті техніки, науки і культури, в VII (11) гімназійному  класі здобула стипендію на участь у програмі «Міст до вищої освіти в Німеччині». В рамках проєкту «Data CTRL Center», ініційованому Гете-Інститутом, була учасником інтернаціонального молодіжного онлайн хакатону.

Юлія щорічно здобувала призові місця на Всеукраїнських олімпіадах з німецької мови, її успіхи - приклад того, як завдяки вивченню іноземної мови можна зробити життя цікавішим, яскравішим, змістовнішим, сповненим нових незабутніх вражень.

Юліє, ми пишаємось тобою! Хай завжди здійснюються твої бажання, плани і мрії! Нових тобі успіхів, здобутків та перемог!

Адміністрація та педагогічний колектив

Тернопільської класичної гімназії