Творити – завжди захопливо

24.05.2019   Administrator   Категорія: Робота гуртків

21 травня 2019 року учні 2-А і 2-Б початкових класах (вчителі Дуліба А.М., Проник О.П.) мали змогу поринути у захоплюючий світ творчості. Провідниками були студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка і викладач, асистент кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики викладання Рублевська Наталія Володимирівна. Цікаво було усім, кожен хотів спробувати себе у різних видах діяльності, оскільки робота в групах передбачала виконання різних завдань:

• виготовлення квітів технікою валяння з вовни;
  • малювання в техніці пастель;
  • виготовлення закладок у техніці акварель;
  • розпис по шовковій тканині у техніці батик.

Творчість - це завжди творення нового, оригінального, нестандартне бачення у звичайному. Розвиток творчого мислення лежить в основі такої діяльності учнів й допомагає розкрити всі закладені в них від природи здібності. Вишукані роботи, дитячі посмішки, атмосфера натхнення панували під час проведення майстер-класу, адже саме творчість об′єднує, створює атмосферу позитиву, сприятливі умови для успішного особистісно-орієнтованого розвитку вихованців, здійснення завдань навчання та виховання!