«Поезія – це ...дотик до душі»

21.03.2019   Administrator   Категорія: Новини спільноти вчителів української мови, літератури, зарубіжної літератури

15 березня в Тернопільській класичній гімназії відбулася творча зустріч молодої талановитої української поетеси Ольги Атаманчук із педагогами та водночас колегами.

Ольга Іванівна працює вчителем математики та інформатики й поміж підготовками до уроків, перевіркою зошитів, вихованням трьох дітей знаходить час для творчості.

Поетеса вразила своїми глибокими, теплими, ліричними творами. В них розповідається про те, що хвилює кожного з нас: сім’ю, дітей, Батьківщину, війну, красу, невпинність і неповторність життя, людські стосунки. На очах у слухачів часто з’являлись сльози. Щось особливе і незбагненне, притаманне поезії молодої авторки, змушує інакше дивитись на довколишній світ, будить із духовної сплячки.

Дякуємо Ользі Атаманчук за прекрасні хвилини спілкування з поезією, бажаємо їй творчого натхнення і чекатимемо на наступну зустріч.