Вивчаємо Шевченка цікаво

21.03.2019   Administrator   Категорія: Новини спільноти вчителів української мови, літератури, зарубіжної літератури

16 березня в Тернопільській класичній гімназії було проведено квест «Шевченківський». У грі взяли участь 6 команд учнів 7-9 класів. Квест складався з шести етапів. Гра була цікава і незвичайна тим, що діти перебували в постійному пошуку, відповідали на запитання, відгадували загадки-ребуси, розгадували кросворди, розшифровували таємні записи, впізнавали музичні мелодії, перекладали з іноземних мов, розв’язували задачі, декламували вірші. Учні під час виконання завдань закріпили вже відомі біографічні факти про життя і творчість великого українського поета й мислителя Тараса Григоровича Шевченка, які були подані їм у незвичайній формі.

Після підбиття підсумків команда-переможець була нагороджена грамотою та мотиваційними призами.