15 березня 2018 року у 3-Б початковому класі (вчитель Лучишин С.М.) відбулося інтерактивне заняття на тему «Гуманне ставлення до тварин».

19.03.2018   Administrator   Категорія: Новини спільноти вчителів початкових класів та вихователів ГПД

15 березня 2018 року у 3-Б початковому класі (вчитель Лучишин С.М.) відбулося інтерактивне заняття на тему «Гуманне ставлення до тварин». Під час заходу, учні дізналися про правила поведінки при зустрічі з безпритульною твариною, обговорили як знайти господарів для чотириногих друзів і що необхідно зробити щоб улюбленець не загубився; ситуативна гра «Правильно чи хибно» змусила задуматись кожного над своїми вчинками та поведінкою у ставленні до тварин. Виявилося, що практично у всіх учнів класу, є домашні улюбленці, а для того, хто ще немає таких, вкрай цінною стала інформація однокласників про облаштування місця для тваринки, вибір імені та про правила догляду. Усі присутні на заході зрозуміли, що тваринка у домі – це справжній друг і відповідальність.