Перша сповідь та перше причастя учнів 3-х класів ТКГ

06.05.2019   Administrator   Категорія: Новини спільноти вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Учні 3-А і 3-Б початкових класів 3-4 травня 2019 року приступили до першої сповіді та першого причастя. Діти старанно духовно готувалися, адже прийняттю Святих Тайн передувало навчання впродовж року. Це дуже важлива подiя як для маленьких християн так i для їхнiх батькiв. Цього дня кожна дитина зробила крок у доросле життя в якому осмислено вiдповiдає за всi свої вчинки.

Важка праця навчити, але ще важче виховати. Але якщо є команда фахівців, об’єднаних спільною метою, то й результат буде плідним. Саме такими наставниками, мудрими порадниками для третьокласників стали у цій нелегкій праці вчитель християнської етики Береза О.В., вчителі початкових класів Швидка О.П., Осадчук Т.І., священики о. Іван Козій,   о. Василь Макоїд церкви святого апостола і євангеліста Івана Богослова.