Декада початкових класів

24.04.2017   Administrator   Категорія: Новини спільноти вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Декада початкових класів

З 29 березня по 12 травня 2017 року у Тернопільській класичній гімназії проводилася декада педагогічної майстерності вчителів початкових класів на тему «Науково-дослідна та інноваційна діяльність вчителя та учня як дієвий засіб якісної навчально-виховної роботи у початковій школі».

Відкрила декаду виставка творчих композицій екологічного спрямування під гаслом «Бережіть первоцвіти!», створена руками учнів 1-4 класів.

Вчителі Швидка О.П. та Жигайло О.І. провели на базі ТКГ засідання стажувального майданчика молодого вчителя початкових класів «Навчальний проект: як побудувати ефективний урок природознавства». На засіданні були присутні методист ТКМЦ Гордіюк Н.М. та молоді вчителі міста і області.

У 2-Б класі (вчитель Лучишин С.М.) провели класну гуморину «Веселий ярмарок», приурочену до Дня сміху, де діти спробували себе у якості акторів розмовного жанру. Цей захід було відзнято працівниками ТТБ і показано в ефірі у передачі «Вустами малечі про цікаві речі».

Учні 2-А класу (вчитель Жигайло О.І.) стали учасниками вікторини «Пернаті друзі», присвяченої Міжнародному дню птахів. Команди під час гри показали високий рівень знань про птахів та їх поведінку в різні пори року.

Вчителі часто запрошують на зустріч з дітьми відомих людей Тернополя. Ось і цього разу учні 1-А та 1-Б класів (вчителі Швидка О.П. та Осадчук Т.І.) мали змогу зустрітися з дитячою письменницею Вірою Пароновою та ознайомитися з її творчістю. Зустріч пройшла у теплій атмосфері.

Одним із завдань вчительського колективу початкових класів ТКГ є збереження здоров’я наших вихованців. Тому в рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я вчитель Баляк С.В. провела з учням 3-А та 3-Б класів квест на тему «Мандрівка у Країну здоров’я». А класні керівники провели у своїх класах флешмоби «Будьмо здорові».

Формування особистості школярів тісно пов’язане із таким поняттям, як формування духовності. Декада початкових класів співпала із такими християнськими святами як Благовіщення, Вербна неділя, підготовка до святкування Великодня. Тому частину заходів було присвячено саме цим святам. Так у 3-Б класі вчитель Беркита З.Є. провела годину духовності «свято Благовіщення». А вчитель 3-А класу Лайбіда М.М. запросила в гості для проведення з учнями майстер-класу по декоруванню писанок народну майстриню Тернополя Ольгу Веселик. Участь у благодійних акціях теж допомагає виховувати в душах дітей почуття доброти, милосердя, співчуття. Тому в рамках довготривалого проекту «Волонтерство заради миру» наші учні сформували  подарунки «Великодній кошик для воїнів АТО».

Традиційними для учнів ТКГ стали поїздки на музичні вистави на базі ТНЕУ. Ось і цього разу в рамках проведення декади учні 1-4 класів побували на виставі «Про що розповіла бабусина скриня».

Завершенням декади початкових класів став усний журнал «Космічна подорож маленьких українців», приурочений до Всесвітнього дня авіації та космонавтики, який провели у 4-А та 4-Б класах вчителі Дуліба А.М. та Проник О.П.

Бережіть первоцвіти

Великодній кошик для АТО