Планета - наш дім

29.04.2021   Administrator   Категорія: Новини спільноти вчителів початкових класів та вихователів ГПД

22 квітня 2021 року в рамках тижня початкових класів у 2-А початковому класі (вчитель Жигайло О.І.) відбувся екологічний урок на тему "Планета - наш дім". Цей урок було присвячено Міжнародному дню Матері - Землі. Учні 2-А класу разом з учителем обговорили екологічні проблеми, які виникли в природі у зв'язку з діяльністю людей, можливі наслідки для людства, а також вчилися робити прості кроки для збереження природи на планеті. Беручи до уваги велику проблему з засміченням природи, діти вчилися правильно сортувати сміття, економити воду, запобігати виникненню пожеж у лісах, допомагати тваринам. Наприкінці уроку кожен учень написав нашій планеті хороші побажання.