01.11.2021   Administrator   Категорія: Новини спільноти вчителів початкових класів та вихователів ГПД

28 жовтня 2021 року фахова спільнота вчителів початкових класів ТКГ провела засідання в рамках роботи школи педагога-новатора на тему «Створення онлайн-тестів для контролю знань і залучення учнів до активної роботи у класі та вдома на онлайн-платформі «На Урок». Вчитель Жигайло О.І. поділилася з колегами досвідом, як працювати з даною платформою, зокрема:

- як створювати онлайн-тести різного рівня складності;

- як залучати онлайн-тести на різних етапах уроку;

- як онлайн-тести допомагають контролювати знання учнів, в тому числі й під час дистанційного навчання;

- як використовувати готові тести, створені іншими педагогами та розміщені  на платформі.

Також платформа «На Урок» дає можливість безкоштовно залучати учнів до участі у Всеукраїнських інтернет-олімпіадах з різних предметів. Інтернет-олімпіади  — цікавий інтерактив для учнів та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя.

Завдання Всеукраїнських інтернет-олімпіад  — це повторення навчального матеріалу, вивченого минулого року та актуалізація нового, це захопливі інтерактивні завдання, гарантовані нагороди та подарунки для кожного.