«Використання LEGO технологій в освітньому просторі НУШ»

01.11.2021   Administrator   Категорія: Новини спільноти вчителів початкових класів та вихователів ГПД

29 вересня 2021 року фахова спільнота вчителів початкових класів ТКГ провела методичний практикум на тему «Використання LEGO технологій в освітньому просторі НУШ». Вчителі провели короткі майстер-класи для колег, показуючи практичні способи використання LEGO під час проведення уроків.

Практичне навчання - одне з кращих способів навчити дітей. Воно розвиває уяву і когнітивне мислення, тому LEGO – хороший інструмент  для навчання.  Педагоги продемонстрували, як з його допомогою вивчати мовний та математичний матеріал, розвивати просторову уяву, творче мислення, провести цікаві руханки. Ці вправи та ігри  ґрунтуються на діяльнісному та ігровому підходах, а отже, допомагають вчителеві формувати ключові компетентності у школярів-початківців.