Заходи до Дня памяті жертв голодоморів

29.01.2017   Administrator   Категорія: Новини

26 листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв Голодоморів. 3 метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, у Тернопільськй класичній гімназії проведено ряд заходів. Зокрема учні ІІ-Б гімназійного класу разом з класним керівником Бортняк Н.О. переглянули тематичну виставку в обласному краєзнавчому музеї «Голодомор – Тернопільщина пам’ятає», а також прослухали лекцію «Голодомор 1932-1933 років в Україні». 25 листопада в усіх класах закладу відбулися уроки пам’яті «Землі моєї скорботні роки», а 26 листопада члени учнівського самоврядування гімназії разом із педагогом- організатором взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та акції «Запали свічку».