ZERO WASTE SCHOOL

23.04.2018   Administrator   Категорія: Новини

У конкурсі на освітній проект ZERO WASTE SCHOOL серед 50 шкіл-переможниць з усієї України є один навчальний заклад Тернополя. Це – Тернопільська класична гімназія. Даний проект покликаний через неформальне навчання школярів та вчителів впровадити культуру сортування відходів у місцевих школах та громадах. Четверо учнів та керівник команди педагог-організатор закладу Береза Ольга Василівна взяли участь у тренінгах, під час яких вчилися взаємодіяти між собою, вести перемовини, опановували шляхи вирішення складних ситуацій. На практичному семінарі із управління проектами команда склала план реалізації власного проекту, навчилася прогнозувати ризики, співпрацювати з громадськими організаціями та медіа. Професійним досвідом з учасниками поділилися лідери думок зі сфери екології. Вся команда «Klitschko Foundation», спільно з директором фонду Носенко Аліною найкращим ментором Катериною Шпур, спікерами, допомогли учасникам усвідомити всю серйозність екологічних проблем та питання сталого розвитку.

Команда Тернопільської класичної гімназії повернулася з Києва із позитивними враженнями та новими знаннями. Наступний етап роботи - проведення тренінгів для учнів, вчителів та батьків закладу, де навчатимуть їх правильно сортувати сміття (папір, метал, пластик тощо) та заробляти цим кошти на потреби гімназії. У вересні заклад організує ZERO WASTE DAY для місцевої громади.

Поділіться з друзями: