Зустрічі з митцями нашого краю

09.05.2019   Administrator   Категорія: Бібліотека

Знайомство з майстрами слова це завжди чарівна мандрівка у казковий секретний дивосвіт. Тільки зробиш один крок  і повертатися уже не хочеться.

Цікавою та незабутньою стала зустріч з поетесою Тернопілля Тамарою Ткачук-Гнатович для учнів 2-А й 2-Б початкових класів (вчителі Дуліба А.М., Проник О.П.).

Познайомившись із творчістю поетеси, другокласники мали змогу одержати відповіді на питання, які їх цікавили: Як розпочала писати вірші Тамара Ткачук-Гнатович? Чи важко створювати поезію? У яку пору року найбільше з’являється творів? Хто допомагає? Для кого пише? Хто за професією?..

Приємним сюрпризом для усіх став пам’ятний подарунок Тамари Ткачук-Гнатович – збірка її творів. Хтозна, можливо, саме прочитана учнями збірка, спонукає декого з учасників зустрічі до створення свого першого вірша.

Як залучити учнів до активного читання книг?

Через знайомства з незвичайними цікавими особистостями, організацію та відвідання мистецьких заходів, участь у конкурсах.

Підтвердженням цього є організований захід завідувачем бібліотеки гімназії Хомою О.А.