eTwinning Project: GREEN RIVERS

30.08.2020   Administrator   Категорія: eTwinning

Цього року учні 8-А (IV -A гімназійного) класу брали участь у проекті «Green Rivers».  Цей проект стосується забруднення води. Вода має важливе значення для нашого життя. Забруднення води - одна з найсерйозніших екологічних загроз, з якими ми сьогодні стикаємося. За допомогою цього проекту ми маємо на меті підвищити обізнаність щодо забруднення води. А також розвинути критичне мислення учнів шляхом пошуку рішень щодо зменшення забруднення води. Протягом цього проекту учні представляли себе, свою школу, своє місто у програмі  postermywall, створювали лого, ділились думками про забруднення води в mindmap, створювали власні пазли річок у jigsawplanet, ігри у wordwall, хмаринки зі словами, які пов'язані з водою і водним забрудненням у wordart. До всесвітнього дня води (22 березня) учні шукали фото забруднених річок і, додаючи свої коментарі, створювали голосові відео у програмі chatterpix або speakpix.  У квітні вчитель Сікора Г.І.  долучалась до створення колажу з фото інших учасників проекту із посиланнями до дітей про заходи безпеки під час пандемії, а також  мали онлайн зустріч із усіма вчителями-партнерами. Учні шукали цікаві вислови, чи прислів’я про воду і створювали роботу у Toonytool, а пізніше це все склали в одну книжку «Comic e-book» у програмі Flipsnack. Учні створили власні відео, у яких намагались подати поради про змення обсягів використання води та рівня забруднення в світі. А також учні знаходили фото докази покращення ситуації водного середовища по всьому світі, у зв’язку з карантинними обмеженнями по всьому світі, які були згруповані у спільну презентацію, використовуючи web2.0 tool:Visme presentation. Наступне завдання створювали  електронний словник водних термінів. Учні мали дві онлайн зустрічі з дітьми з інших країн, а саме Туреччни, Італії та Іспанії. Всі мали змогу поспілкуватися з учнями-партнерами про важливі проблеми забруднення води та поділитись враженнями про роботу у проекті. Наші учні представили презентацію про важливість води. В кінці зустрічі всі зіграли гру Kahoot.it! Наша учениця Табалюк Антоніна здобула друге і перше місце в цих іграх. Проект цей дітям цікавий, тому всі завдання виконували із захопленням.

Students of the 8-A (IV-A) form took part in eTwinning project: Green Rivers. It was a very interesting, educational and vital project nowadays. This project is about water, the importance of water and water pollution. Water is essential in our life. It needs not be spelt out exactly how important it is. Yet water pollution is one of the most serious ecological threats we face today. By the help of our project we aimed to raise awareness of water pollution. And also our other aim was to develop students’ critical thinking by finding solutions to pollution.  We stated the importance of water, expressed the reasons of water pollution and found solutions to reduce the water pollution.

All the tasks were very interesting and great for students. Althogh half of the project students stayed at home because of COVID-19 they continued working on it.  We always communicated in zoom. Then we share our ideas and created tasks with our partners. Warm-up games, posters and logos activities, information about our schools and cities, world water day activities, before and after  COVID-19 situation with nature in the world, toonytool water sayings magazine-comic e book, a collaborative water glossary book. chatterpix and speakpics talking photos and others tasks were eager done by students.