Online ang Healthy?

04.12.2020   Administrator   Категорія: eTwinning

Проек- переможець був створений за часів пандемії, і основною його метою було надати учням відчуття приналежності до спільноти та розуміння того, що вони не залишились один на один з проблемою глобального масштабу. Проект характеризувався тісною співпрацею між школами, обміном досвіду щодо здорового способу життя під час навчання онлайн. Наші учні отримали досвід безпечного навчання в Інтернеті та продемонстрували, як грамотно та відповідально використовувати інтернет технології. Учні порівнювали спосіб життя до пандемії та під час неї.

В проєкті брали участь учні з Німеччини, України та Литви.
Завданням проекту було мотивувати учнів жити здоровим життям, навчаючись онлайн, розвивати їхні творчі здібності та навички ІКТ. Було надано справжній досвід вивчення реальних проблем. У проєкті учні розвивали такі компетенції, як робота в команді, навчання цінувати інших та виявляти емпатію, прийняття рішень, лідерство, орієнтація на результати, зосередження на своїх цілях і розуміння кроків, необхідних для їх досягнення, вирішення проблем, розвиток організаційних навичок, ефективне управління часом, демонстрація ефективності за допомогою наявних ресурсів та моніторинг прогресу.