Онлайн – CLIL семінар

22.11.2021   Administrator   Категорія: Schulen: Partner der Zukunft

15 - 16 листопада відбулася чергова зустріч вчителів німецької мови та вчителів математичних,  природничих дисциплін на  онлайн – CLIL семінарі під егідою ініціативи «Школи: партнери майбутнього» з досвідченою  референткою  Дагмар Остерло. Під час онлайн-зустрічі вчителі Тернопільської класичної гімназії Атаманчук Ольга Іванівна та Рейтор Мирослава Василівна презентували свій CLIL – урок, який був проведений 05.11 з учнями 9Б класу на тему "Berlin ist eine Reise wert und   mathematische Berechnungen auch". Вчителі з різних куточків України та досвідчена викладачка, референтка Гете-Інституту, Дагмар Остерло, обговорювали проведені уроки з точки зору методики викладання та доцільності використання тих чи інших Apps, форм роботи, використання української та німецької мов під час уроку.