Шкільний проект «Пізнати Німеччину – вивчати німецьку мову»

10.10.2017   Administrator   Категорія: Schulen: Partner der Zukunft

6 жовтня 2017 року учні Тернопільської класичної гімназії взяли участь у «Шкільному проекті» від ініціативи «Школи: партнери майбутнього», який був організований спільно  Рівненською гуманітарною гімназією, Вінницькою школою-ліцеєм №7 , Тернопільською класичною  гімназією та  проходив на базі Вінницької школи-ліцею №7. Мета  даного  «Шкільного  проекту» - ознайомлення учнів з історією, політичною структурою, соціальними і культурними відносинами, філософією, літературою і мистецтвом Німеччини. Завдяки спільному заходу «Пізнати Німеччину – вивчати німецьку» учні отримали більше інформації про менталітет,  життя країни, мову якої  вивчають.

Наші гімназисти взяли участь у країнознавчому конкурсі, що складався з 4 етапів, а саме:

1) Робота з географічною картою Німеччини (нанесення на карту річок і озер Німеччини);

2) Імена німецьких винахідників та їх винаходи;

3) Вікторини з історії, культури, економіки Німеччини;

4) Редагування речень.

Учні класичної гімназії  привітали учасників зустрічі    німецьким народним танцем, та  піснею  виконавиці Lafee під назвою «Wer bin ich», яку виконала

учениця 9-Б (V-Б гімназійного) класу Діана Косінська

Свято, що відбулось, безперечно, збагатило учнів новими знаннями та досвідом спілкування з ровесниками.