"Міфи Берліна"

29.03.2021   Administrator   Категорія: Schulen: Partner der Zukunft

Завдяки співпраці ТКГ із Гете-Інститутом у рамках проекту «Школи: партнери майбутнього» з 15 по 28 березня 2021 р. у стінах закладу перебувала виставка плакатів під назвою «Міфи Берліна» (автор Райнхард Кляйст). Дана виставка базується на збірці фольклорних історій чотирьох століть, пов’язаних з топологією мегаполісу. Ідея книги виникла у редактора Міхаеля Грьоневальда та Лутца Гелнера, редактора берлінського міського журналу Zitty. Райнхард Кляйст придумав каркасну історію: таксист Озан возить своїх пасажирів Берліном, розповідаючи їм міфи про місця, куди вони прямують разом, і слухаючи їхні особисті історії. Так створюється особливий вид міського путівника.

З 2013 по 2015 рік «Берлінські міфи» публікувалися серією в берлінському міському журналі Zitty.

Виставка складається із семи новел збірки «Міфи Берліна». Серед них: «Ервін йде до школи», «Хатина дядька Тома», «Кровопролиття», «Втеча» та ін.

Протягом двох тижнів учні гімназії мали змогу ознайомитись із легендами Берліна, віртуально подорожуючи містом. Також завдяки виставці гімназисти поглибили свої знання з історії та культури Німеччини, збагатили словниковий запас та відкрили для себе багато нового.