"Наш шкільний проєкт"

25.10.2021   Administrator   Категорія: Schulen: Partner der Zukunft

У рамках співпраці гімназії з Гете-Інститутом 21-22.10 2021р. у закладі відбувся захід "Наш шкільний проєкт", який цього року мав назву "Професії мрії у часовій перспективі: традиція чи майбутнє?". Проєкт проводився спільно між чотирма школами-партнерами із міст Долина, Рівне, Ужгород і Тернопіль. Учні 8-их класів знімали відеоролики про професії батьків, опитували їх про місце роботи, переваги/недоліки професій, а також якості, необхідні для оволодіння професією. Актуальність професій обговорювались у часовій перспективі: 30 років тому, на сьогоднішній день та через 30 років.
Захід мав на меті зорієнтувати учнів у виборі професії, проаналізувати очікування учнів щодо власної професії, а також поглибити знання німецької, навчитися працювати в команді.