"Школи: партнери майбутнього"

05.10.2020   Administrator   Категорія: Schulen: Partner der Zukunft

У рамках співпраці Тернопільської класичної гімназії та ініціативи "PASCH" ("Школи: партнери майбутнього") 28-29.09.20 у стінах закладу відбувся щорічний учнівський захід "Наш шкільний проект" ("Unser Schulprojekt"). Цьогоріч він мав назву "Охорона води". Учні V-Б гімназійного класу протягом двох днів під керівництвом вчителя німецької мови Остапенко С. В. та вчителя хімії Биць Т. В. досліджували стан води чотирьох джерел. Оскільки захід відбувався спільно зі школами-партнерами із міст Долина, Черкаси та Рівне, команда з Тернополя мала нагоду зустрітись і познайомитись з іншими учасниками в онлайн форматі. Учні через додаток Zoom презентували результати досліджень німецькою мовою, обговорювали способи заощадження води та спонукали до пошуку шляхів збереження довкілля для щасливого майбутнього.