Всесвітній День Землі

17.04.2019   Administrator   Категорія: Виховна робота

22 квітня, по всьому світу святкується Міжнародний День Землі. Це свято покликане нагадати про необхідність берегти екологію нашої планети.

У цей день прийнято брати участь у благоустрої та озелененні своїх дворів і вулиць. У деяких великих містах на жвавих вулицях в День Землі перекривають рух, щоб зменшити шкідливі викиди в атмосферу.

Вчені в цей день проводять тематичні круглі столи, лідери країн організують різноманітні заходи та акції.

Учні Тернопільської класичної гімназії активно формують свою екологічну свідомість. Проводять навчальний проект: вирощують рослини для озеленення клумб національної символіки. Проект довготривалий. 5 березня висівали насіння чорнобривців, агератуму і  татарську гвоздику. 26 березня пікерували рослини, а протягом квітня - наглядали, підливали рослини та розпушували землю. Наприкінці квітня планують висадку.

"Гадаємо, — писав В. Сухомлинський, — що школа майбутнього повинна найповніше використовувати для гармонійного розвитку людини все, що дає природа і що зможе зробити людина для того, щоб природа служила їй. Уже через це ми повинні берегти і поповнювати природні багатства, які маємо".

Поділіться з друзями: