Про дистанційне навчання в Тернопільській класичній гімназії

26.03.2021   Administrator   Категорія: Платформи для навчання

Про дистанційне навчання в Тернопільській класичній гімназії

У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)  з 29 березня 2021 року освітній процес у Тернопільській класичній гімназії здійснюється  для учнів I-VII (5-11) гімназійних класів з використанням технологій     дистанційного навчання, яке проводиться на платформі Google Meet та Classroom відповідно до розкладу уроків на 2020/2021 навчальний рік.

Контроль за якістю набутих знань здійснюється вчителями як в синхронному , так і в асинхронному режимах.

Результати  оцінювання учнів  фіксуються в класних   електронних журналах (система «Єдина школа»), переглянути їх  можна в електронних щоденниках учнів  за кодами доступу, які  персонально отримали батьки.

Учні 1-4 початкових класів навчаються у звичному режимі (офлайн).