«Навчально-методичне забезпечення навчання англійської мови в НУШ

21.10.2020   Administrator   Категорія: Новини з методичної роботи

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТ

НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ
бульвар Т. Шевченка,1, м. Тернопіль, 46001, тел: 52 00 12, e-mail: [email protected]
21.10.2020 № 392

Керівникам закладів загальної
середньої освіти
Про навчальний вебінар
для вчителів англійської мови
Інформуємо Вас, що відповідно до листа Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти від 19.10.2020 р. № 01-02/772 22 жовтня 2020 року відбудеться навчальний вебінар для вчителів англійської мови «Навчально-методичне забезпечення навчання англійської мови у Новій українській школі за підручником державного постачання «Quick minds». Актуальні питання формувального оцінювання».
Початок роботи о 15 год 00 хв.
Захід відбуватиметься на платформі онлайн-сервісу Google Meet. Для участі в роботі вебінару, у день проведення вебінару (до його початку), необхідно перейти за покликанням https://meet.google.com/vjf-imrd-rkj Просимо сприяти участі у вебінарі вчителів англійської мови, які використовують у навчанні учнів 1-3 класів Нової української школи НМК «Quick minds».