«Зупинимо булінг разом»

26.02.2021   Administrator   Категорія: Булінг

У Тернопільській класичній гімназії відбувся урок «Зупинимо булінг разом»

В межах Всеукраїнського тижня з протидії булінгу працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області навідалися і до дев’ятикласників Тернопільської класичної гімназії. Для школярів фахівці провели урок «Зупинимо булінг разом».

Булінг – різновид насильства. Його ознакою є систематичність, ролі чітко визначені – кривдник та постраждалий. Раніше відповідальності за вчинення булінгу в Україні не існувало, однак у січні цього року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Відповідно, тепер за такі дії загрожує адміністративна відповідальність.

Мета такого уроку – сформувати серед школярів нульову толерантність до цькувань та роз’яснити їм негативні наслідки булінгу як для самих жертв, так і для кривдників.