Програма “Країна взаємно красивих людей” від ГО #GoGlobal.

14.11.2022   Administrator   Категорія: Новини спільноти вчителів іноземних мов

7 листопада команда учнів VI-Б гімназійного (10-Б) класу та педагогів Тернопільської класичної гімназії (психолог Марія Квілінська, вчителі англійської мови Галина Сікора та Катерина Цибуляк) розпочали свою роботу у програмі “Країна взаємно красивих людей” від ГО #GoGlobal.
☀️ Основною метою цього освітньо-мотиваційного проєкту є активне залучення молоді до створення образу України після війни за принципом відбудови — building back better.
На першій частині сесії учні ознайомились із програмою проєкту, а також прослухали цікаві презентації та привітання
Тані Ковриги, директорки ГО GoGlobal
Свєти Колодій, програмної фахівчині із залучення приватного сектору та стійкості Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»
Лєру Іоан, заступницю Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
Любомира Левицького, українського кінорежисера, сценариста, продюсера та спікера
☀️Перший день табору надихнув! Вітальна частина додала інтересу та мотивації. Під час роботи в таборовій команді знайомились, ділились та створювали дружню атмосферу разом із командою партнером з Колківського ліцею Волинської області та англомовним волонтером Ali Al-Asadi.