Участь учнів гімназії в міжнародному таборі «Go Camp»

24.08.2022   Administrator   Категорія: Співпраця

У червні 2022р учні Тернопільської класичної гімназії протягом двох тижнів вітав міжнародний літній табір «Go Camp». Діти мали цікаві зустрічі, отримували нові навички, опановували творчі завдання, створювали презентації, слайди, колажі, відео, меми та долучилися до цікавих дискусій. З ними співпрацювала англомовна волонтерка Рашмі, з якою гімназисти вдосконалили свої мовні навички. У рамках проєкту «Ukraine is the capital of Great people» наша молодь представляла Україну, Тернопіль, розповідаючи про історію, культуру та красу рідного краю та українців. Діти також долучилися до розмов із українськими зірками шоу бізнесу. А саме з К.Павленко та групою Go-А, які представляли Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення та багатьма іншими цікавими особистостями.

По завершенню роботи табору усі учні отримали відповідний сертифікат.