Бойцун Оксана Борисівна

Директор

Клименко Марія Василівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Гордійчук Наталія Ярославівна

заступник директора з виховної роботи, вчитель математики

Баляк Світлана Володимирівна

заступник директора з навчальної роботи, вчитель початкових класів

Антіфорова Надія Григорівна

вихователь ГПД

Атаманчук Ольга Іванівна

вчитель математики та інформатики

Береза Ольга Василівна

вчититель основ християнської етики

Беркита Зоряна Євгенівна

вчититель початкович класів

Биць Тетяна Володимирівна

вчитель хімії

Богай Світлана Володимирівна

вихователь ГПД

Бортняк Наталія Олександрівна

вчитель історії

Вишитицька Ганна Володимирівна

вихователь ГПД

Генкул Леся Михайлівна

Педагог-організатор

Гринчук Ольга Болеславівна

вчитель української мови та світової літератури

Гукалюк Ірина Олександрівна

вчитель фізики

Дуліба Алла Миколаївна

вчитель початкох класів

Єлфімова Світлана Василівна

вчитель англійської мови

Жигайло Оксана Ігорівна

вчитель початкових класів

Загазей Оксана Михайлівна

вчитель української мови та літератури

Квілінська Марія Андріївна

практичний психолог

Король Ганна Володимирівна

вчитель англійської мови

Котляр Ігор Ярославович

вчитель музики

Кравчик Ганна Якимівна

вчитель біології

Куртяк Ірина Олегівна

вчитель англійської мови

Кусьмій Надія Василівна

вчитель англійської мови

Лайбіда Марія Михайлівна

вчитель початкових класів

Лучишин Світлана Мирославівна

вчитель початкових класів

Мамрош Алла Анатоліївна

вчитель англійської мови

Михайлишин Олександра Ігорівна

вчитель математики та інформатики

Мудрик Оксана Борисівна

вчитель німецької мови

Николайчук Світлана Петрівна

вчитель інформатики

Осадчук Тамара Іванівна

вчитель початкових класів

Остапенко Наталія Вікторівна

вчитель трудового навчання

Остапенко Світлана Віталіївна

вчитель німецької мови

Паскевич Інна Григорівна

вчитель основ здоров'я

Пашко Оксана Михайлівна

вчитель математики

Петрик Сніжана Омелянівна

вихователь початкових класів

Підручняк Ольга Павлівна

вчитель української мови та літератури

Проник Олександра Петрівна

вчитель початкових класів

Рейтор Мирослава Василівна

вчитель німецької мови

Судомир Леся Володимирівна

вчитель початкових класів

Романишин Ольга Миколаївна

вчитель географії

Сікора Галина Ігорівна

вчитель англійської мови

Тимчук Володимир Михайлович

вчитель української мови та літератури

Форманюк Зоряна Ярославівна

вчитель української мови та літератури

Холоденко Тетяна Володимирівна

вчитель англійської мови

Цибуляк Катерина Петрівна

вчитель англійської мови

Чарнош Аліна Ігорівна

соціальний педагог

Чарнош Вадим Богданович

вчитель історії

Чорна Анна Йосипівна

керівник гуртка

Швидка Оксана Петрівна

вчитель початкових класів
Поділіться з друзями:
Авторизація

                      

   Розклад дзвінків:

1-і початкові класи

1. 09.00-09.35

2. 09.55-10.30

3. 11.00-11.35

4. 12.05-12.40

5. 13.00-13.35

2-4-і початкові класи

1. 09.00-09.40 

2. 09.55-10.35

3. 11.00-11.40

4. 12.05-12.45

5. 13.00-13.40

І-VII гімназійні класи

1. 09.00-09.45

2. 09.55-10.40

3. 11.00-11.45

4. 12.05-12.50

5. 13.00-13.45

6. 13.55-14.40

7. 14.50-15.35

 

 

Структура 2020/2021 навчального року.

І триместр: 01.09.2020 – 11.10.2020;

канікули: 12.10.2020 – 18.10.2020.

ІІ триместр: 19.10.2020 – 22.11.2020;

канікули: 23.11.2020 – 29.11.2020.

ІІІ триместр: 30.11.2020 – 30.12.2020

канікули: 31.12.2020 – 10.01.2021.

ІV триместр: 11.01.2021 – 21.02.2021;

канікули: 22.02.2021 – 28.02.2021.

V триместр: 01.03.2021 – 11.04.2021;

канікули: 12.04.2021 – 18.04.2021.

VІ триместр: 19.04.2021 – 04.06.2021.

”Національна
”Національна
Загальні новини