МINT- Akademie в м. Геттінген

20.10.2022   Administrator   Категорія: Співпраця

Завдяки міжнародній ініціативі ,,Школи : партнери майбутнього "двоє десятикласників гімназії : Пулик Яна і Стасюк Артур взяли участь 09.- 16.10.2022 у МINT- Akademie в м. Геттінген. Разом з іншими десятьма школярами із шкіл - партерів Яна та Артур здобули неймовірний досвід і отримали незабутні враження. Учасники академії активно навчалися на цікавих уроках вчительки Міхаели Бекер, експериментували в Німецькому центрі авіації і космонавтики, в ХLAB міста Геттінген. Вони відвідали сейсмологічну станцію, всесвітноьвідому компанію,,Сарторіус" , яка є міжнародним постачальником фармацевтичного і лабораторного обладнання. Незабутніми залишилися враження гімназистів від екскурсії по місту Геттінген, а також в музей і парк розваг при заводі,,Volkswagen" та відвідин інтерактивного музею ,,Фаено" в місті Вольсбург.
Час у м. Геттінген проминув дуже швидко , залишились спогади, незабутні враження і новий здобутий досвід .