Гігієнічні бокси

28.01.2021   Administrator   Категорія: Оголошення

Наша гімназія отримала гарні, корисні та цікаві гігієнічні бокси.
ЮНІСЕФ розробив гігієнічні бокси з освітньо-розважальними матеріалами на тему превенції поширення вірусу COVID-19 для дітей молодшої та старшої школи.
Дані матеріали допоможуть дітям засвоїти важливі знання щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19, а також допоможуть вчителям вдосконалити свої знання в темі гігієни та охорони здоров’я і проводити уроки в розважальній формі.
Гігієнічні бокси складаються як з розважального контенту для дітей на тему захисту від вірусу COVID-19 (кілька настільних ігор, загадки, вікторин, розмальовки, стікер-паки), так і з інформаційних матеріалів для вчителів (посібник, як розповідати дітям про норми гігієни; «Урок про COVID-19»; календар-помічник з порадами психолога Світлани Ройз).