Стипендії обдароваим дітям

14.09.2020   Administrator   Категорія: Робота з обдарованими дітьми

Учням Тернопільської класичної гімназії за підсумками 2019-2020 навчального року призначено іменні стипендії Тернопільської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей та стипендії міського голови "Кращий учень школи":

У галузі мовознавства (іноземна мова) – стипендія імені Зенона Кузелі.

Мудрик Ольга Ярославівна

Переможець ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад: І місце з німецької мови.

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови – І місце.

Активний учасник Міжнародного проєкту «Школи: партнери майбутнього», як переможець німецькомовного конкурсу «Німецька мова стосується театру» (нагороджена поїздкою на музичний фестиваль в Італію (м. Турин), як переможець німецькомовного конкурсу «Чому б я хотіла брати участь в MINT – академії» виборола стипендію та пройшла 2-х тижневі курси німецької мови в м. Берлін.

Учасниця німецькомовного воркшопу цифрових технологій в м. Київ «Чим би я хотіла займатись в майбутньому».

У галузі географії – стипендія імені Степана Рудницького.

Медвідь  Арсен Олегович

Призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад: ІІІ місце з географії; ІІ місце з економіки;

Призер ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад: ІІІ місце з економіки.

Номінація «Кращий учень школи»

Табалюк Антоніна Михайлівна

Переможець ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад: ІІ місце з фізики, ІІІ місце з хімії, ІІІ місце з німецької мови.

Призер І етапу Міжнародної наукової олімпіади IJSO (предмети: фізика, хімія, біологія).

Активний учасник Міжнародного проєкту «Школи: партнери майбутнього», еTwinningPlus.

Має відзнаки за участь у багатьох  конкурсах малюнка.