Майстер-клас з писанкарства

04.04.2018   Administrator   Категорія: Новини спільноти вчителів початкових класів та вихователів ГПД

31 березня 2018 року учні 2-А початкового класу (вчитель Швидка О.П.) побували на екскурсії у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Незабутньою та цікавою стала зустріч школярів із тернопільським майстром, працівником обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Ярославом Осадцою, який вже багато років цікавиться та займається різноманітними народними ремеслами – плетінням із рогози, аплікацією із соломи, писанкарством. Саме цього дня другокласники вперше побували на майстер-класі з писанкарства. Кожен спробував себе у цій нелегкій творчій справі та результатом були задоволені усі.