Перший урок

02.09.2020   Administrator   Категорія: Новини

1-го вересня в стінах гімназії пролунав святковий дзвоник, традиційно проведено перший урок, тема якого «Україна – це ми». Ми успішно справилися з поставленою метою: Ознайомити учнів із найважливішими речами, без яких не може існувати жодна людина: Україна, рідний край, родина, друзі, мир, здоров’я і життя. Розширити і поглибити знання учнів про Україну, формувати  почуття належності до своєї країни, до її історії та традицій. Розвивати в учнів критичне мислення, творчі здібності, мовлення та прагнення бути свідомим громадянином України, її патріотом. Виховувати любов до рідного краю, прагнення своєю працею примножувати здобутки українського народу, а також бажання оволодівати основами здорового способу життя, навичками безпечної для здоров’я нової культури поведінки, навчити перебувати у закладі освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19.