Переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу

12.02.2021   Administrator   Категорія: МАН

Учні Тернопільської класичної гімназії –  переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт  учнів – членів Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України у 2019-2020 навчальному році:

-   Косінська Діана Сергіївна (11 клас) - I місце. Відділення історії (секція історія України,базова дисципліна – історія України);

-Горук Іван Андрійович (11 клас) – II місце . Відділення фізики та астрономії (секція експериментальної фізики ,базова дисципліна- фізика);

-Беркита Юлія Андріївна (10 клас) -  III місце .Відділення філософії і суспільствознавства (секція правознавства , базова дисципліна –правознавство);

Шеліхевич Олександра  Іванівна(11 клас) – III місце . Відділення літературознавства ,фольклористики, мистецтвознавства (секція мистецтвознавства, базова дисципліна – українська мова та література).