Засідання методичної ради

07.02.2023   Administrator   Категорія: Методична рада

13 січня 2023 року проведено засідання методичної ради Тернопільської класичної гімназії на якому було розглянуто ряд питань:
1. Про адаптацію учнів 1-х поч., І-х гімн. класів до навчання.
2. Домашнє завдання як засіб розвитку обдарувань учнів та підвищення пізнавальної активності.
3. Про організацію роботи з обдарованими дітьми. Участь гімназистів у II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт серед учнів-членів МАНУ.
4. Про завдання членів методичної ради в організації підготовки методичного діалогу «Самооцінка у професійному розвитку вчителя. Самоаналіз уроку»».
5. Впровадження науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» у 1-х початкових класах.
Підсумком обговорень було прийняття методичною радою відповідних рішень і визначення завдань, над якими необхідно працювати для підвищення якості освітнього процесу, удосконалення професійної майстерності, інноваційної діяльності педагогів, стимулювання ініціатив педагогічного колективу до діяльності, спрямованої на вдосконалення, оновлення й розвиток освітнього процесу в закладі.
На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять та люди стоять